Contact

Voorzitter Wil Eiting
T: 0229 - 27 28 60
E:  voorzitter@solideogloria-hoorn.nl
Secretaris Lilian Vroling
T: 06 46 46 41 71
E:  secretaris@solideogloria-hoorn.nl
Penningmeester Reinald van der Meer
T: 06 11 36 43 33
E:  penningmeester@solideogloria-hoorn.nl
IBAN rekening: NL06 RABO 0147 9432 80
Bestuurslid Liesbeth Fokkinga
T: 06 44 89 88 08
Bestuurslid Anja van Guldener
T: 06 12 21 23 64
Ledenadministratie ledenadministratie@solideogloria-hoorn.nl
Dirigent Marcel Joosen
T: 075  631 25 93
E:  dirigent@solideogloria-hoorn.nl
Repetitor
Kaartverkoop E:  kaartverkoop@solideogloria-hoorn.nl
Redactie Engelenbak E:  engelenbak@solideogloria-hoorn.nl
Sponsorcommissie E:  sponsorcommissie@solideogloria-hoorn.nl
Donateurs E: donateurs@solideogloria-hoorn.nl
Kerstmarkt E:  kerstmarkt@solideogloria-hoorn.nl
Webmaster E:  webmaster@solideogloria-hoorn.nl

 

Correspondentieadres: Onder de Boompjes 17, 1621 GG HOORN

 

Wilt u onze nieuwsbrief ontvangen? Laat hieronder uw email adres achter, dan komt ook u op onze mailinglijst!